Партнерство

PGA це організація яка цінує і підтримує партнерство. Ми віддані служінню всім соціальним групам в Українському суспільстві і завжди відкриті до нових пропозицій, які можна надсилати на proukrgov.ua@gmail.com

Наші Партнери

Громадянське Суспільство

logo_kass

Офіс KAS в Україні

KAS (Фонд Конрада Аденауера) – це Німецька політична фундація, яка є представленою в більш ніж 120 світових країнах.

easybusiness

EasyBusiness

EasyBusiness – це Український аналітичний центр економічної політики, який націлений на спростування ведення бізнесу в державі і був заснований радниками з дерегуляції міністра економіки України в 2014 році незабаром після Революції Гідності.

 

nem ukraine

NEM Ukraine

NEM – це частина технології Smart Asset на блокчейні. NEM Ukraine є частиною NEM Foundation, громадської організації базованої в Сингапурі, ціллю якої є просування технології блокчейну NEM у цілому світі. 

Уряд

Cabinet_of_Ukraine

Кабінет Міністрів України

Уряд України.

Академічні Установи

kse

Київська Школа Економіки

Київська Школа Економіки – це вища школа економіки і управління в Україні, яка входить до числа провідних шкіл Європи у своїй галузі.

ucu

Аналітичний центр УКУ

Український Католицький Університет – це приватний католицький університет у Львові, який також пов’язаний з Українською Греко-Католицькою Церквою.

Screen Shot 2018-12-19 at 12.49.13 AM

Stanford CDDRL

The Center on Democracy, Development and the Rule of Law (CDDRL) у Стенфордському Університеті -це міждисциплінарний центр для досліджень розвитку держав в усіх можливих вимірах: політичному, економічному, соціальному та правовому.

 

Бізнес

business_link_

Business Link

Консультаційні послуги з освіти у Великобританіїї.