Зворотній зв'язок

Учасники Ініціативи "Професійний Уряд" спілкуються між собою

Зустріч Ініціативи “Професійний Уряд” із Олегом Містюком та Віталієм Бойком

Зустріч Ініціативи “Професійний Уряд” із Олегом Містюком та Віталієм Бойком, керівництвом комунального підприємства КМДА “Київське інвестиційне агенство”

Ініціатива "Професійний Уряд" 11 лютого 2015 р. започаткувала серію зустрічей із своїми членами, які вже працюють в публічному секторі та членами Ініціативи, які прагнуть долучитись до такої роботи.

Першим таким заходом цієї серії стала зустріч Ініціативи із Олегом Містюком, генеральним директором комунального підприємства КМДА “Київське інвестиційне агенство”, та його першим заступником Віталієм Бойком. Гості розповіли про їх поточну роботу над поліпшенням інвестиційної привабливості Києва, вдосконалення бізнес процесів в Київському інвестиційному агенстві, а також їх плани з цих питань на майбутнє.

Учасники зустрічі також обговорили виклики, перешкоди, а також можливості професійного зростання, які чекають на тих, хто працює та працюватиме в комунальному господарстві. Відкритий формат зустрічі дозволив провести жваву дискусію щодо державної та локальної інвестиційної політики, всі учасники зустрічі мали змогу поставити питання, надати пропозиції, озвучити коментарі, поділитись своїми спостереженнями.