Зворотній зв'язок

Учасники Ініціативи "Професійний Уряд" спілкуються між собою

Зустріч Ініціативи українських випускників провідних університетів світу «Професійний Уряд» із членами українського Парламенту: Наталею Кацер-Бучковською, Альоною Шкрум та Олексієм Рябчиним

Ініціатива «Професійний Уряд» 28 квітня 2015 р. продовжила серію зустрічей із своїми членами, які вже працюють в публічному секторі та членами Ініціативи, які прагнуть долучитись до такої роботи.

Другим таким заходом цієї серії стала зустріч Ініціативи з народними депутатами Наталею Кацер-Бучковською, Альоною Шкрум та Олексієм Рябчиним. Гості розповіли про їх поточну роботу у Верховній Раді України над реформою державної служби, ринку природного газу та зеленої енергетики, а також поліпшенням інвестиційної привабливості України, а також про плани членів Парламенту з цих питань на майбутнє.

Учасники зустрічі також обговорили виклики, перешкоди, а також можливості професійного зростання, які чекають на тих, хто працює та працюватиме в законодавчій владі. Відкритий формат зустрічі дозволив провести жваву дискусію щодо державної політики в сфері державної служби та енергетики, всі учасники зустрічі мали змогу поставити запитання, надати пропозиції, озвучити коментарі, поділитись своїми спостереженнями.

Ми і надалі будемо проводити зустрічі такого рівня для членів Інціативи «Професійний Уряд». Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, на сторінці Ініціативи у фейсбуці (https://www.facebook.com/pages/Western-educated-professionals-for-the-Ukrainian-Government/482461448520288?fref=ts) та за анонсами в емейлах, які вам надсилають координатори ваших спільнот.

Дякуємо всім учасникам зустрічі за цікаву дискусію.